Ana Sayfa Gündem VODAFONE SIMPLE YENİ ÖZELLİKLERLE MÜŞTERİ DENEYİMİNİ ARTIRIYOR

VODAFONE SIMPLE YENİ ÖZELLİKLERLE MÜŞTERİ DENEYİMİNİ ARTIRIYOR

0
VODAFONE SIMPLE YENİ ÖZELLİKLERLE   MÜŞTERİ DENEYİMİNİ ARTIRIYOR

25 Ağustos 2022 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone’un, dijital yaşam tarzını benimseyen müşterileri için sunduğu, Türkiye’de ilk ve tek olan dijital tarife deneyimi Vodafone Simple’a 3 yeni özellik daha eklendi. Taahhüt alınmayan, aşım ücreti bulunmayan ve 7/24 online desteğin sunulduğu Vodafone Simple, kullanıcılarına “Tıkla Gel Al” özelliğiyle yeni bir ücretsiz teslimat yöntemi sunmaya başladı. Simple müşterileri, TOBi’nin sunduğu kazıkazanı kazıyarak her hafta garanti GB hediyesi kazanırken, Süpermarket Yanımda ve Her Şey Yanımda hizmetlerinden de özel fırsatlarla yararlanabiliyor.

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

 

“Günlük hayatımızı sürdürmek için telekom teknolojilerinden, özellikle de mobil iletişim teknolojilerinden bugüne kadar görülmemiş ölçülerde yararlanıyoruz. Öngörümüz, dijital alışkanlıkların uzun vadeli olacağı ve dijital yaşam pratiklerinin daha da çeşitlenip yaygınlaşacağı yönünde. Müşterilerimize uygun olan ürünleri deneyimletmek ve sunmak çok değerli. Türkiye’de ilk ve tek olan Vodafone Simple ile taahhütsüz, aşım ücreti olmayan, 7/24 online desteği ile dijital tarife deneyimi sunuyoruz. Müşterilerimize tam istedikleri gibi bir dijital üyelik deneyimi yaşatıyoruz. Simple’ı müşteri deneyimini merkeze alıp geliştirerek pazara yön vermeye devam ediyoruz. Bu anlayışla Vodafone Simple, mağazadan teslim alma, her hafta sürpriz GB hediyeleri ve hem Süpermarket Yanımda hem de Her Şey Yanımda hizmetlerine özel fırsatlarla erişim imkânı ile müşteri deneyiminde fark yaratmayı sürdürüyor. Sektörümüzde devrim niteliğinde bir yeniliği temsil eden Vodafone Simple’ı müşterilerimizin talep ve görüşleri doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz.”

 

Müşterilerin %30’u “Tıkla Gel Al”ı tercih etti

 

Vodafone Simple’a ücretsiz teslimat yöntemi olarak eklenen “Tıkla Gel Al” ile müşteriler, vodafone.com.tr üzerinden Simple başvurularını gerçekleştirirken teslimat yöntemi olarak isterlerse istedikleri yere ücretsiz teslimat seçeneğini, isterlerse herhangi bir Vodafone mağazasından teslim almayı seçebiliyorlar. Son bir ayda Simple’a gelen müşterilerin %30’u teslimat yöntemi olarak “Tıkla Gel Al”ı tercih etti.

 

Müşterilerin %50’si kazıkazan hediyesinden faydalandı

 

Diğer yandan, Vodafone müşterilerinin çok sevdiği Hediye Çarkı platformu Simple müşterilerine özel olarak farklılaştırıldı. Simple müşterileri kişisel dijital asistan TOBi üzerinden TOBi’nin sunduğu kazıkazanı kazıyarak her hafta farklı bir GB hediyesi kazanabiliyor. Son 4 ayda Simple müşterilerinin %50’si en az bir kez haftalık kazıkazan hediyesinden faydalandı.

 

Pazaryeri alışverişlerinde GB hediyesi

 

Süpermarket Yanımda ve Her Şey Yanımda platformları Simple müşterilerine özel fırsatlarla hizmet veriyor. Simple müşterileri, Her Şey Yanımda’dan yapılan ilk alışverişte 15 GB, Süpermarket Yanımda’dan yapılan ilk alışverişte ise 10 GB hediye kazanıyor.

 

Esnek ve kolay kullanım

 

Simple tarifelerinde müşteriler, taahhüt vermeden tarifeye giriş yapıyor, kredi/banka kartını tanımlayarak ödemesini gerçekleştiriyor. Tarifesini istediğinde değiştirebiliyor ya da tarife yenilemesini durdurup iptal edebiliyor. Tarifeler arasında kaybolmadan, GB’a göre kolayca karar verip isterse anında vazgeçebiliyor. Tarife hakları bittiğinde aşıma düşmüyor. Tarife içeriği yetmezse, kayıtlı kartıyla ek paket alabiliyor. Başvuru sürecinden SIM aktivasyonuna, tarife seçiminden ödemeye kadar tüm işlemleri Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone bayilerine gitmeden kolayca yönetebiliyor. İhtiyacı olduğunda, kişisel dijital asistan TOBi’den destek alabiliyor.

 

Vodafone Simple tarifelerine yönelik başvuru ve aktivasyon dahil tüm işlemler Vodafone Yanımda uygulaması ve vodafone.com.tr üzerinden yapılabiliyor.

 

Vodafone Yanımda’ya giriş yapmak veya indirmek için:

 

 

 

Vodafone Simple hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.vodafone.com.tr/Simple

 

 

Vodafone hakkında

Avrupa ve Afrika’nın en büyük teknoloji iletişimi şirketi olarak, kendi ölçeğinde benzersiz bir konuma sahibiz. İnovatif yaklaşımımız, teknolojimiz, bağlantı hizmetlerimiz, platformlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile bireylerin yaşam, kurumların çalışma şekillerini dönüştürüyoruz.

21 ülkede mobil ve sabit ağlar işletiyor, 48 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütüyoruz. 30 Haziran 2022 itibarıyla, 300 milyondan fazla mobil müşterimiz, 28 milyondan fazla sabit genişbant müşterimiz ve 22 milyon TV müşterimiz bulunuyor. Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünya lideri bir şirket olarak, yaklaşık 160 milyon cihaz ve platformu birbirine bağlıyoruz.

2022’de 15. yılını kutlayan M-Pesa ile Afrika’da finansal teknoloji alanına köklü değişiklikler getirdik. Bugün 50 milyondan fazla kişinin finansal hizmetlere güvenli, uygun maliyetli ve uygun bir şekilde erişmesini sağlayan M-Pesa, bölgenin en büyük finansal teknoloji platformu haline geldi.

Daha iyi bir gelecek hedefiyle, bireylerin yaşam kalitesini artıran, kritik sektörlerde dijitalleşmeyi sağlayan, kapsayıcı ve sürdürülebilir dijital toplumları mümkün kılan teknolojileri sunuyoruz.

2040 yılına kadar değer zincirimiz genelinde net sıfır emisyona ulaşmak ve çevresel etkimizi azaltmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aynı şekilde, müşterilerimize de 2030 yılına kadar 350 milyon ton karbon emisyonunu azaltmada yardımcı oluyoruz. Ayrıca, şebeke atıklarımızın yüzde 100’ünü yeniden kullanma, yeniden satma ya da geri dönüştürme hedefimiz doğrultusunda, cihaz atıklarının azaltılmasına yönelik aksiyonlarımıza devam ediyoruz.

Toplumsal ve ekonomik gelişmede bağlantı ve dijital hizmetlerin önemli rol oynadığına inanıyor; bir yandan sağlık, eğitim ve tarımda dijitalleşmenin sağlanması, bir yandan da daha temiz ve güvenli şehirler yaratılması için kamu otoriteleriyle işbirliği yapıyoruz. Ürün ve hizmetlerimiz, başta Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ’ler) olmak üzere tüm kurumların dijitalleşmesini destekliyor.

Kapsayıcılık stratejimiz doğrultusunda internete ve dijital becerilere erişimin yanı sıra eğitim, sağlık ve finans alanında da erişimi mümkün kılan ürün ve hizmetler sunarak hiç kimsenin geride kalmaması için çalışıyoruz. Diğer yandan, hizmet verdiğimiz müşteri ve toplumları yansıtan, çeşitliliğe dayalı ve kapsayıcı bir işgücüne sahip olmayı önemsiyoruz.

Daha fazla bilgi için www.vodafone.com adresini ziyaret edebilir, @VodafoneGroup Twitter hesabımızı takip edebilir ve www.linkedin.com/company/vodafone adresinden LinkedIn bağlantısı kurabilirsiniz.