Ana Sayfa Magazin Rüştü Onur Atilla’dan İlişki Açıklaması

Rüştü Onur Atilla’dan İlişki Açıklaması

0
Rüştü Onur Atilla’dan İlişki Açıklaması

Rüştü Onur Atilla, Boşanma ve Yeni İlişkisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

‘Güldür Güldür Show’da canlandırdığı ‘İbrahim’ karakteriyle tanınan Rüştü Onur Atilla, 20 gün önce iki çocuğunun annesi Sinem Ayyıldız’dan boşandığını açıklamıştı. Atilla, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “2014 yılında hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı olarak sona ermiştir. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgiyle büyümeleri tek dileğim” ifadelerini kullanmıştı.

Yeni İlişkisi ve Aldığı Eleştirilere Yanıtı

Dün Instagram hesabından şarkıcı Nez ile fotoğrafını paylaşarak yeni ilişkisini ilan eden Rüştü Onur Atilla, gelen eleştirilere cevap verdi. Atilla, yapmış olduğu açıklamada, “Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim” dedi.

“Kimsenin Yuvasını Yıkmadım” – Nez’den Açıklama

Özellikle “yuva yıkan kadın” yorumlarına maruz kalan şarkıcı Nez ise “Kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum. Kimsenin yuvasını bozmadım, kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor?” şeklinde açıklamada bulundu.