Ana Sayfa Magazin Prens Harry’nin Anılarında Markle İle İlk Buluşması

Prens Harry’nin Anılarında Markle İle İlk Buluşması

0
Prens Harry’nin Anılarında Markle İle İlk Buluşması

İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ABD’ye Yerleşen Prens Harry, Markle ile İlk Buluşmasını Anlattı

Prens Harry’nin Çarpıcı Anıları

Prens Harry, 2020 yılında İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerini bırakarak ABD’ye yerleşti. “Spare” (Yedek) isimli kitabında anılarını paylaşan Prens, Markle ile olan ilişkisine de değiniyor.

İlk Buluşma Detayları

Prens Harry, Markle ile 2016 yazında tanıştıklarında, ilk buluşmalarının çok iyi geçtiğini ve ertesi gün 4 Temmuz’da tekrar buluşmaya karar verdiklerini anlatıyor. O günlerden bir anıyı şöyle dile getiriyor:

“İçeri girdi, beyaz çizgili güzel bir mavi yazlık elbise giymişti. Parlıyordu. Ayağa kalktım ve ‘Hediyeler getiriyorum’ dedim. Pembe bir kutu. Önüne uzattım. Kutuyu salladı ve ‘Bu ne?’ dedi. Kutuyu açtı. Küçük kekler vardı. Tam olarak kırmızı, beyaz ve mavi küçük kekler. Bağımsızlık Günü şerefine. İngilizlerin Bağımsızlık Günü’ne Amerikalılardan çok farklı bir bakış açısına sahip olduklarından bahsetmiştim ama neyse.”

İlişkilerinin Gelişimi

O dönemde Prens Harry İngiltere’de yaşarken, ABD doğumlu Markle ise “Suits” dizisini çektiği Kanada’daydı. Ancak Kraliyet ailesinin bir üyesi olmasına rağmen, Prens Harry ilişkiye “doğru düzgün bir şans” verilmesi konusunda ısrar etti. Çift, sonrasında evlenerek Archie ve Lilibet Diana adında iki çocuk sahibi oldu.