Ana Sayfa Magazin Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Ailesi Yeniden Anne Oluyor

Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Ailesi Yeniden Anne Oluyor

0
Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Ailesi Yeniden Anne Oluyor

Chris Pratt ve Katherine Schwarzenegger Üçüncü Bebeklerini Bekliyor

‘Aksiyon filmlerindeki rolleriyle tanınan Chris Pratt’le 2019 yılında evlenen ve bu evliliğinden bir kızı bulunan yazar Katherine Schwarzenegger (34) yeniden anne olacak. People dergisine konuşan bir kaynak çiftin üçüncü bebeklerini beklediklerini doğruladı.

Pratt ve Schwarzenegger’in Aile Hayatı

Çiftin, şu an 2 yaşında Eloise Christina ve 3 yaşında Lyla Maria adında iki kızları bulunuyor. 45 yaşındaki Pratt’in ayrıca eski eşi Anna Faris’ten 11 yaşında Jack adında bir oğlu daha var.

Katherine Schwarzenegger’den Annelik Hakkında Düşünceler

Daha önce annelik ve hayatın farklı alanlarını dengelemek hakkında konuşan Katherine, “Ben buna inanıyorum. Instagram’da ‘Her şeyi ben yapıyorum, her şeyi ben tek başıma yapıyorum’ diyen tüm bu anneleri görüyoruz ve ben de ‘Her şeyi tek başıma yapmak istemiyorum’ diyorum. Kız kardeşime yaslanmak istiyorum, anneme yaslanmak istiyorum, kız arkadaşlarıma, annemin arkadaşlarına yaslanmak istiyorum. Dürüst ve şeffaf olmak istiyorum ve ayrıca ‘Bunu yapamam’ demek istiyorum” şeklinde konuştu.

Schwarzenegger Ailesi

76 yaşındaki Avusturya doğumlu ABD’li aktör Arnold Schwarzenegger’in beş çocuğu var ve emekliye ayrıldıktan sonraki vakitlerini ailesiyle geçirmeye devam ediyor.