Ana Sayfa Magazin Ankaralı Pastacı ve Hollandalı Bankacı: Düğün ve Futbol Keyfi

Ankaralı Pastacı ve Hollandalı Bankacı: Düğün ve Futbol Keyfi

0
Ankaralı Pastacı ve Hollandalı Bankacı: Düğün ve Futbol Keyfi

Ankaralı Pastacı ve Hollandalı Bankacı’nın İlginç Düğün Hikayesi

Ankaralı pastacı Mehmet Akif Doğan, üç yıl önce Bodrum’a tatile gitti ve orada Hollandalı bankacı Kim Brakman ile tanıştı. İkili, iki yıl süren bir ilişkinin ardından evlenmeye karar verdi. Geçen sene mayıs ayında Hollanda’da düğünlerini yaptılar.

Düğünlerine Futbol Sevdası Karıştı

Hollanda’da yaşayan çift, Ankara’da düğün yapmaya karar verdi ve Keçiören ilçesinde bir düğün salonuyla anlaştı. Ancak, düğün tarihi 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın çeyrek finalindeki Türkiye-Hollanda maçına denk geldi.

Düğün ve Maç Arasında İlginç Mola

Saat 19.00’da başlayan düğünde eğlencenin tadını çıkaran çift, saat 22.00’de başlayan maç nedeniyle düğünlerine ara verdi. Gelini ve damadı üzerlerine Türkiye ve Hollanda yazılı formalar giyerken, davetliler de bu keyfe ortak oldu.

Eşsiz Bir Atmosfer

Düğünde Türkiye ve Hollanda marşlarının çalındığı, bayrakların açıldığı ve tezahüratların yapıldığı bir atmosfer oluştu. Hollanda’nın 2-1 kazandığı maçın ardından damat Doğan, eşini tebrik etti.

Damat: “Düğün Tarihini Geçen Sene Belirlemiştik”

Damat Mehmet Akif Doğan, “Eşim Kim rakip olmamızı istemiyordu. Ama herkes gelip beraber maçı izledik. Düğün tarihini geçen sene belirlemiştik, öyle denk geldi” dedi.