Ana Sayfa Gündem Şişli Belediyesi ve TEMA Vakfı Kurban Bayramı’nda Ortak Projede Buluştu

Şişli Belediyesi ve TEMA Vakfı Kurban Bayramı’nda Ortak Projede Buluştu

0
Şişli Belediyesi ve TEMA Vakfı Kurban Bayramı’nda Ortak Projede Buluştu

Şişli Belediyesi, Doğaya Destek İçin TEMA Vakfı ile İş Birliği Yaptı

Şişli Belediyesi, doğal yaşamın korunması ve yeşil alanların artırılması amacıyla TEMA Vakfı ile iş birliği yaparak örnek bir projeye imza attı. Proje, Şişli Belediye Başkanı Resul Emrah Şahan’ın önderliğinde gerçekleşti.

3 Bin Fidan Kilis Gülbaba Mahallesi’nde Toprakla Buluşacak

Kurban Bayramı dolayısıyla Şişli Belediyesi’nin tüm çalışanları adına fidan bağışında bulunuldu. Orman Genel Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında, fidanlar genel müdürlüğün ağaçlandırma programına dahil edildi. Toplam 3 bin fidan, önümüzdeki eylül ayından itibaren Kilis Gülbaba Mahallesi’nde bulunan Umut Ormanı’na dikilecek.

TEMA Vakfı Şişli Belediye Başkanı’na Bağış Belgesi Takdim Etti

TEMA Vakfı da fidan bağışı nedeniyle Şişli Belediye Başkanı Resul Emrah Şahan’a “Bağış Belgesi” vererek teşekkürlerini iletti. Şahan, her bir personele özel olarak gönderdiği mektupta çalışanlara hem Kurban Bayramı’nı kutladı hem de fidan bağışı kampanyasına verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Şişli Belediye Başkanı Şahan: “Umut Adıyla Ülkemize Yıllarca Nefes Aldıracak Orman Kuruyoruz”

Başkan Şahan, mektubunda, “Senin adına Kilis’te ‘Umut Ormanı’ kurulması için TEMA Vakfı’na fidan bağışında bulunduk. Senin ve tüm çalışma arkadaşlarımızın adını taşıyan bu bağışla, kocaman bir orman oluşturuyoruz. Bu orman, ‘Umut’ adıyla ülkemize yüzlerce yıl nefes aldıracak” ifadelerini kullandı.