Ana Sayfa Spor EURO 2024 Resmi Şarkısı “Fire” Heyecanı

EURO 2024 Resmi Şarkısı “Fire” Heyecanı

0
EURO 2024 Resmi Şarkısı “Fire” Heyecanı

MEDUZA, OneRepublic ve Leony Güçlerini Birleştiriyor

Almanya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024), heyecanını “Fire” isimli resmi şarkı ile taçlandıracak. İtalyan elektronik müzik grubu MEDUZA, ABD’li alternatif rock grubu OneRepublic ve Alman şarkıcı Leony, EURO 2024’ün resmi şarkısını seslendirmek için bir araya geldi.

Dinamik ve Coşkulu “Fire” Şimdi Dijital Platformlarda

Ryan Tedder’in sözlerini yazdığı ve MEDUZA tarafından yapımcılığı üstlenilen “Fire” şarkısı, İtalyan grubun house müziği, OneRepublic’in ses manzaraları ve Leony’nin pop müziği ustalığını harmanlıyor. Bu şarkı, futbol ve müzik tutkunlarının coşkusunu en üst seviyeye çıkaracak.

Canlı Performans EURO 2024 Finalinde

MEDUZA, OneRepublic ve Leony EURO 2024 final maçından önce Berlin Olimpiyat Stadı’nda canlı performans sergileyecekler. Turnuvanın kapanış töreninde sanatçıların sesinden resmi şarkıyı dinleme fırsatı yakalayacak olan futbolseverler, bu anı unutulmaz kılacaklar.

UEFA’nın “#LightYourFire” Kampanyası

UEFA, “Fire” şarkısından ilham alarak başlattığı “#LightYourFire” sosyal medya kampanyasıyla taraftarlara EURO 2024 final bileti kazanma şansı sunuyor. Turnuva boyunca futbolseverlere heyecanı ve coşkuyu alevlendirecek olan bu kampanya, futbol ve müziğin birleştirici gücünü vurguluyor.

Futbol ve Müzik Birleştiriyor

EURO 2024 Turnuva Direktörü Philipp Lahm, futbolun ve müziğin insanları bir araya getirme gücüne vurgu yaparak, “Fire” şarkısının turnuvadaki önemine dikkat çekiyor. Ryan Tedder ise şarkının futbol ve müzik tutkunlarını bir araya getireceğine inandığını belirtiyor. MEDUZA grubu üyeleri ise futbol tutkusunu müzikleriyle birleştirmenin heyecanını yaşıyor.