Ana Sayfa Spor Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlık Adaylığını Açıkladı

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlık Adaylığını Açıkladı

0
Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Başkanlık Adaylığını Açıkladı

Aziz Yıldırım’ın Yönetim Listesi ve Vaatleri

Fenerbahçe’nin eski başkanı ve başkan adayı Aziz Yıldırım, İstanbul’da Eyüp Fenerbahçeliler Derneği’nde kongre üyeleriyle bir araya geldi. Yönetim listesinde yer alan isimlerle birlikte üyelere seslenen Yıldırım, “Kaliteli ve herkesin tanıdığı oyuncuları alacağım. Şampiyon olurken kimseyi tanımam. Hakkımızı yiyen kim olursa ezer geçerim.” dedi.

Jose Mourinho İle Görüşme Vaadi

Seçim vaadi olarak Jose Mourinho ile hafta sonu bir kez daha görüşeceğini belirten Aziz Yıldırım, “Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe’yi Şampiyon Yapma Kararlılığı

Aziz Yıldırım, “Ben başkanlık yapmak için gelmiyorum Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak için geliyorum.” cümleleriyle kulübü şampiyon yapma hedefinde olduğunu vurguladı. Ayrıca “Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağız. Şampiyon olma mecburiyetindeyiz.” ifadeleriyle iddialı bir duruş sergiledi.

Rakiplere Sert Tepki

Yıldırım, “Dün akşamki sevinç beni üzdü. Biz ikinci olduk bunlar gece eğleniyor. Biz ikinci olduğumuzda kafamızı yorgana sokup evden çıkmıyorduk.” ifadeleriyle rakiplerine sert tepki gösterdi ve kendisinin Fenerbahçe’yi şampiyon yapacak tek başkan olduğunu belirtti.

Son olarak, “Ben olduğum sürece bizi şampiyon yapmazlar diyen bir başkan adayının aday olmaması lazım. 60 bin üye var gelin bu kulübe sahip çıkın.” ifadeleriyle 60 bin üyeye çağrıda bulundu.