Ana Sayfa Magazin Yasemin Özilhan, Dijital Platformda 8 Bölümlük Bir Dizide Rol Alacak

Yasemin Özilhan, Dijital Platformda 8 Bölümlük Bir Dizide Rol Alacak

0
Yasemin Özilhan, Dijital Platformda 8 Bölümlük Bir Dizide Rol Alacak

Yasemin Özilhan, Yıllar Sonra Ekranlara Geri Dönüyor

Anadolu Grup yöneticisi İzzet Özilhan’ın eşi olan Yasemin Özilhan, uzun bir aranın ardından dijital bir platformda 8 bölümlük bir dizi projesinde yer alacak. Ünlü oyuncunun setlerden uzak kaldığı bu süreçte, bölüm başına alacağı iddia edilen tutar ise dikkat çekiyor.

İddialara Göre, 1 Milyon TL’lik Tutar Yasemin Özilhan’ın Cebine Girecek

Yasemin Özilhan, Show TV’nin popüler dizisi Doktorlar’da canlandırdığı Doktor Ela karakteriyle tanınmıştı. Bir süredir oyunculuk yapmayan ve son olarak Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkan Özilhan, bu sefer dijital bir platformda yer alacak. Söylentilere göre, her bir bölüm için 1 milyon TL alacak olan ünlü oyuncu, toplamda 8 milyon TL’lik bir gelir elde edecek.

Kullanıcılar Şaşkınlıklarını Dile Getirdi

Yasemin Özilhan’ın bölüm başı ücreti hakkında duyumlar alan kullanıcılar, sosyal medyada farklı yorumlar yaptılar. Bazıları “Doktor Ela’yı özledik”, “1 milyon biraz az olmamış mı?” gibi ifadelerle şaşkınlıklarını dile getirdiler. Oyuncunun bu projede yer alması ve kazanacağı ücret, genel tartışma konusu oldu.

Yasemin Özilhan’ın Oyunculuk Kariyeri

Yasemin Özilhan, 22 Ocak 1985 tarihinde Hamburg’da doğmuştur. Aşk Oyunu ve Doktorlar gibi dizilerde Ekin Serbest Teksoy ve Ela Altındağ karakterlerini canlandırarak tanınmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Özilhan, 2011 yılında İzzet Özilhan ile evlenmiştir ve iki kız çocuğu vardır. 2009 yılından bu yana oyunculuk yapmayan Yasemin Özilhan, 2019 yılında Mucize Doktor dizisinde konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkmıştır.

Not: Oyuncu Sevinç Kıranlı ile Yasemin Özilhan’ın kuzendir olduğu bilinmektedir.