Ana Sayfa Teknoloji Samsung’dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon hediyesi

Samsung’dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon hediyesi

0
Samsung’dan premium TV alacaklara ön siparişe özel premium Galaxy akıllı telefon hediyesi

Global TV pazarının öncü ismi Samsung, premium ekranların başını çeken Neo QLED ve OLED TV Serisi özelinde kullanıcılara kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Seçili Samsung OLED 4K, Neo QLED 4K, veya Neo QLED 8K TV’lerden birini ön sipariş sürecinde satın alacak kullanıcılara, Galaxy akıllı telefon hediye ediyor. 

Geliştirdiği öncü teknolojilerle görüntü kalitesi ve inovasyonun sınırlarını zorlamaya devam eden Samsung, 28 Mart – 18 Nisan (23:59) tarihleri arasındaki kampanya kapsamında; en yeni Samsung premium segment TV’lerden birini ön sipariş kampanyasıyla satın alacak kullanıcılar için Galaxy akıllı telefon hediyesi sunuyor.

En yeni premium segment TV’ler için ön siparişe özel Galaxy akıllı telefon hediyesi

Samsung, kampanya kapsamında üstün görüntü kalitesi, yüksek çözünürlüğü ve teknolojik donanımlarıyla öne çıkan seçili yeni Neo QLED 8K TV modellerinden birini alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan birini hediye ediyor. Ayrıca, seçili Neo QLED 4K veya OLED 4K TV modellerinden birini alacaklara ise Galaxy A54 akıllı telefon hediyesi sunuyor. Kampanya kapsamında; QN900B Neo QLED 8K Smart TV alacaklara Galaxy S23,  S23+, S23 Ultra akıllı telefonlardan biri, QN90 Neo QLED 4K Smart TV veya seçili OLED 4K TV modellerinden alacak kullanıcılara ise Galaxy A54 akıllı telefon hediye sunuluyor.

Yeni Neo QLED 8K TV ile gerçeğe en yakın görüntü deneyimi

Samsung, yeni Neo QLED 8K TV Serisi ve son teknoloji MICRO LED’leri ile etkileyici bir TV deneyimi vadediyor. Arka ışık denetimi, kontrast seviyeleri, kalibrasyon ve derinlik artırımı gibi, Samsung’un sunduğu birbirine uyum sağlayan birçok özellik, gerçeğe en yakın görüntü kalitesini ortaya koyuyor.  Yeni Neo QLED 8K TV serisi, gerçeğe çok yakın görüntüleri sunarken, görüntü kalitesinde adeta bir çığır açıyor. Güncellenmiş Nöral Quantum İşlemci 8K, yeni yapay zeka (AI) destekli yükseltme özelliği ve yeni kalibrasyon uygulaması sayesinde, kullanıcılar gerçeğe daha yakın bir TV ve ekran deneyimi yaşıyor. Üstelik, bu deneyimi ileri düzeyde kişiselleştirme özellikleriyle çok kolay bir şekilde yönetebiliyorlar.

Samsung’un 2022 QLED TV’lerine dünyanın ilk ‘Pantone Onaylı’ sertifikası

Samsung’un tüm yeni 2022 QLED modelleri Pantone Eşleştirme Sisteminin (PMS) yaratıcısı ve dünya renk endüstrisinin öncüsü Pantone markasından da ‘Pantone Onaylı’ sertifikasını aldı. Samsung’un hem 4K hem de 8K görüntü kalitesine sahip 15 adet QLED TV ve 5 farklı monitör modeli olmak üzere 20 farklı modelden oluşan yeni 2022 model QLED TV Serisi, 2030 farklı Pantone rengini ve 110 cilt tonu rengini doğru yansıtabildiği için Pantone tarafından bu sertifikaya layık görüldü.