Ana Sayfa Gündem NUN Okulları’nda Mezuniyet Sevinci

NUN Okulları’nda Mezuniyet Sevinci

0
NUN Okulları’nda Mezuniyet Sevinci

NUN Okulları’nda 69 Öğrenci Mezun Oldu

‘NUN Okulları’ 2023-2024 eğitim öğretim döneminde mezuniyet sevinci yaşadı. Okul, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli üniversiteden kabul alan mezunlarını arasına bu yıl 69 öğrencisini daha ekledi.

Törende Önemli İsimler Yer Aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın yanı sıra Prof. Dr. Hayrettin Karaman ve Sadık Albayrak’ın da katıldığı mezuniyet töreninde duygusal anlar yaşandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Öğrencilere Mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Fıtratı koruyan bir terbiye anlayışıyla eğitime yaklaşan bu güzide kurumda öğrenciler hayata çift kanatlı hazırlanıyor.” dedi ve gençlere nasihatlerde bulundu.

Öğrencilerin Duygusal Anları

Mezuniyet töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın torunu Ahmet Akif’in de mezuniyet sevinci yaşadığı, Erdoğan’ın hocası Prof. Dr. Karaman’ı gençlere seslenmek üzere takdim ettiği belirtildi.

Geleceğe Dair İdealler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gençlere hitaben, “Kendiniz için, Türkiye için, ümmet için, insanlık için kurduğunuz hayalleriniz olsun. ‘Aşkınan koşan yorulmaz.’ Yorgunluğu hissettirmeyecek idealleriniz olsun.” dedi.

Mesaj Dolu Törenin Ardından

Tören, öğrencilere diplomalarının verilmesi, toplu fotoğraf çekimi ve NUN Eğitim ve Kültür Vakfı Kurucusu Berat Albayrak ile Yönetim Kurulu Başkanı Esra Albayrak’ın konuşmalarıyla sona erdi.