Ana Sayfa Gündem İBRAHİM DEMİRTAŞLI GÜNDEN GÜNE HEDEFİNE YAKLAŞIYOR

İBRAHİM DEMİRTAŞLI GÜNDEN GÜNE HEDEFİNE YAKLAŞIYOR

0
İBRAHİM DEMİRTAŞLI GÜNDEN GÜNE HEDEFİNE YAKLAŞIYOR

Adana’nın ünlü kuaförü İbrahim Demirtaşlı, sahip olduğu ününü daha da ileri taşımayı hedefliyor.  Biri Adana’nın Yüreğir diğeri ise yine Adana’nın Gazipaşa ilçelerinde olmak üzere 2 kuaför salonu bulunuyor.  Bu salonların her birinde  20 kişiyi istihdam ediyor. Adını, Adana dışında da duyurmaya başlayan İbrahim Demirtaşlı, bu ününü daha da perçinlemek ve tüm Türkiye’de tanınmış bir kuaför olmak istiyor.

İbrahim Demirtaşlı, Tuğçe Dural’ın stilistliğini de yapmaya başladı. Bilindiği üzere Tuğçe Dural 2009 yılında Best Model Of Turkey’de ikinciliği elde etmiş, TV programlarında boy göstermişti. Aynı zamanda oyunculuk ve mankenlik de  yapmakta olan Tuğçe Dural, stilisti olarak ünü Adana sınırlarını çoktan aşmış olan ünlü kuaför İbrahim Demirtaşlı’yı seçti.

Hedefini sektöründe daha da ileri gitmek ve sanatını  yurt genelinde daha da geniş kitlelere duyurmak olarak açıklayan İbrahim Demirtaşlı, yeni sürprizlerin de  yakın olduğunu duyurdu. Oyunculuk ve mankenlik sektörünün kimi ünlü isimleriyle görüşmelerinin sürdüğünü ve çok yakında çalışmaya başlayacağı isimleri de kamuoyuyla paylaşacağını söyledi.

2009 yılı Best Model of Turkey güzeli Tuğçe Dural’ın stilistliğini üstlenen ünlü kuaför İbrahim Demirtaşlı duygularını ve hedeflerini paylaşırken şu cümlelere yer verdi;

“Ünlü manken Tuğçe Dural gibi bir isimle çalışmak benim için başlı başına bir gurur kaynağı. Bu aynı zamanda Adana dışında da tanınmaya başladığımızın bir göstergesi. Tabii ki bunu sadece benim kişisel başarım olarak görmek yanlış ve bir o kadar da eksik olacaktır. Bu başarının ardında özellikle eşim Cansu Demirtaşlı ve  özveriyle çalışan bir ekip söz konusu. Tuğçe Dural’ın ardından kimi sanatçı ve mankenlerin de kadrajına girmeyi başardık. Bazılarıyla görüşmelerimiz sürüyor. Çalışmaya başladığımızda isimlerini de kamuoyuyla paylaşacağız.”

Lüks salonlarında kaliteli hizmet veren ve ünü Adana’nın da sınırlarını aşan İbrahim Demirtaşlı, işletmelerinde kalıcı makyaj, ombre, kaş ve dudak kontürü, mikro kaynak, saç kesimi, özel günlere yönelik saç ve makyajlar gibi hizmetlerin yanı sıra gelin VİP bölümü ve güzellik merkezi işlemleri hizmetlerini de müşterilerine sunuyor.

Instagram: https://www.instagram.com/ibrahim_demirtasli/