Ana Sayfa Magazin Haftanın Sinema Filmleri

Haftanın Sinema Filmleri

0
Haftanın Sinema Filmleri

Üç Silahşörler: D’Artagnan

“Üç Silahşörler: D’Artagnan” filminde François Civil, Vincent Cassel ve Romain Duris başrollerde yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Martin Bourboulon bulunuyor.

Dünya Malı-Eksi Bir

“Dünya Malı-Eksi Bir” filminde Berk Hakman, Erkan Köse ve Asena Tuğal başrolleri paylaşıyor. Uygur Akkaya’nın yönettiği yapım, macera ve komedi türünde.

Yurt

“Yurt” adlı dram filmi, Ahmet’in yaşadıklarını konu alıyor. Yönetmenliğini Nehir Tuna’nın üstlendiği yapım, Türkiye, Almanya ve Fransa ortak yapımı.

Eclipse

“Eclipse” belgesel ve spor severleri hedefleyen bir film. Yönetmenliğini İpek Kent ve Efe Öztezdoğan yapıyor. Film, Tokyo Olimpiyatları’na katılmaya hak kazanan jimnastikçilerin hikayesini anlatıyor.

Yeter Artık

“Yeter Artık” filminde Feyza Aydın Kılıç, Deniz Oral ve Aleyna Kılıç başrollerde yer alıyor. Murat Kuşçu’nun yönettiği dram türündeki yapım, kadına şiddete dikkat çekiyor.

Hayali Arkadaşlar

“Hayali Arkadaşlar” adlı film, hayali arkadaşlarını keşfeden bir kızın hikayesini işliyor. Başrollerde Ryan Reynolds, John Krasinski ve Cailey Fleming bulunuyor.

Birader

Mısırlı yapım “Birader”, komedi ve aksiyon türünde. Karim El Sobky’nin yönettiği filmde Amr Youssef, Mohamed Mamdouh ve Amina Khalil rol alıyor.

Tombul Mombul Takımı: Sırt Sırta

“Tombul Mombul Takımı: Sırt Sırta” animasyon türündeki film, Combat Wombat’ın macerasını konu alıyor. Yönetmenliğini Tania Vincent ve Ricard Cusso yapıyor.

Haftanın Korku Filmleri

Alem-i Cin 5: Azap

“Alem-i Cin 5: Azap”, Ahmet Arslan tarafından yönetilen bir korku filmi. Özcan Varaylı, Levent Çakır ve Merve Özel oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Becky’nin Gazabı

“Becky’nin Gazabı” adlı ABD yapımı filmin yönetmenliğini Matt Angel ve Suzanne Coot üstleniyor. Lulu Wilson, Seann William Scott ve Gabriella Piazza başrollerde yer alıyor.

Ziyaretçiler: Bölüm 1

Renny Harlin’in yönettiği “Ziyaretçiler: Bölüm 1”, korku üçlemesinin ilk filmi. Madelaine Petsch, Rachel Shenton, Gabriel Basso ve Froy Gutierrez filmde başrolde.