Ana Sayfa Eğitim Bahçeşehir Koleji Brandverse Awards’tan Bu Yıl Da Altın Ödülle Döndü

Bahçeşehir Koleji Brandverse Awards’tan Bu Yıl Da Altın Ödülle Döndü

0
Bahçeşehir Koleji Brandverse Awards’tan Bu Yıl Da Altın Ödülle Döndü

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle gerçekleştirilen ve Dijital Pazarlama İletişimi Platformu’nun (DPİP) destek verdiği BrandverseAwards’un kazananları 30 Haziran Perşembe günü Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleştirilen ödül töreni ile açıklandı. Bahçeşehir Koleji, BrandverseAwards’ta sosyal medya performansı en iyi olan markaların ödüllendirildiği SocialBrands Veri Analitiği Bölümü’nde “Özel İlk Orta Eğitim Kurumları” kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

 

Dört yıl üst üste aynı kategoride altın ödül almanın gururunu yaşadıklarını söyleyenBahçeşehir Koleji Yeni Medya Direktörü Pelin Babakıray, “Sosyal platformları etkin bir şekilde kullanıyor, öğrencilerimize, aday öğrencilerimize ve ebeveynlerine bu platformlar üzerinden ulaşıp sürekli iletişimde kalıyoruz. Bu başarıda emeği bulunan Genel Müdürümüz Özlem Dağ’a ve dijital ajansımız Krombera ekibine, Genel Müdürlük İletişim ekibimize ve Türkiye genelindeki tüm iletişim yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bahçeşehir Koleji’ne NFT Ödülü

Bahçeşehir Koleji’nin kazandığı bu önemli ödül ayrıca NFT (Nitelikli Fikri Tapu) olarak da hazırlandı. Kurumun ilk NFT ödülü olan çalışma için bu alanda dünyada uzmanlaşan ilk ajanslardan Metaverse360 Agency ile iş birliği gerçekleştirildi. Veri Ödülleri Bölümü için 55 binden fazla sosyal medya marka hesabı SocialBrands Sosyal Medya Marka Endeksi’ne göre tamamen analitik olarak incelendi. 1 Nisan 2021 – 1 Nisan 2022 dönemini kapsayan değerlendirmede takipçi sayısı, takipçi artışı, paylaşılan ileti sayısı, ileti türleri, elde edilen etkileşim ve etkileşim türleri gibi birçok farklı veri ele alındı.

 

 

Bahçeşehir Koleji Hakkında

Eğitime 1994 yılında Bahçeşehir’de kurulan ilk kampüsünde başlayan Bahçeşehir Koleji, bugün Türkiye’nin 65 ilinde bulunan 143 kampüsünde 100 bine yakın öğrenciye eğitim veriyor. Türkiye’de STEM eğitimini uygulayan ilk eğitim kurumlarından olan Bahçeşehir Koleji; Kişiye Özgü Öğretim Modeli (KÖM), Yapay Zekâ Okuryazarlığı, Master 6, Master Junior, Master First, Çift Dilli Eğitim gibi eğitim modelleri, Kodlama ve Robotik, Together, Sosyal Takip Programı (STP) gibi eğitim uygulamaları ile eğitimdeki yenilikçilik vizyonunu sürdürüyor. Bünyesinde bulunan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Liseleri ile geleceğin teknolojisine yön verecek, ülkemizi küresel ölçekte teknoloji liderleri arasında konumlandıracak genç bilim insanlarını yetiştiren Bahçeşehir Koleji, Türkiye’nin ve dünyanın saygın eğitim kurumları arasında yer alıyor.