Ana Sayfa Spor Astrolog Meral Güven’den Şaşırtan Açıklamalar

Astrolog Meral Güven’den Şaşırtan Açıklamalar

0
Astrolog Meral Güven’den Şaşırtan Açıklamalar

Astrolog Meral Güven, Fenerbahçe Taraftarlarını Hedef Aldı

Astrolog Meral Güven’in son güne kadar Fenerbahçe’nin şampiyon olacağını iddia etmesi ve taraftarları hedef alan açıklamaları gündemde bomba etkisi yarattı.

“OH CANIMA DEĞSİN, BETER OLUN”

Meral Güven, “Yüce mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfredip beni tehdit ediyordunuz. Adamın böyle hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun.” şeklinde ifadeler kullandı.

“ALLAH’A ŞİRK KOŞMAK NEYMİŞ GÖRDÜNÜZ MÜ?”

Ironik bir dille devam eden Meral Güven, “Allah’a şirk koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin.” dedi.

“BENİ ALLAH GİBİ GÖRDÜNÜZ”

Son olarak konuşmasını noktalayan Meral Güven, “Beni Allah gibi gördünüz, alın bakın sonuca. Beter olun. Öyle küfür edilmez, böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar.” açıklamasını yaptı.

“SIRA GALATASARAY’A DA GELECEK”

“Ben size gidin beni manşet mi yapın dedim? Allah’a ortak koşan insanlar her zaman eksiklerdir. Sıra Galatasaray tarafına da gelecek.” diyen Meral Güven, iddialı açıklamalarına devam etti.

“3 YILDIR HEP DOĞRU BİLDİM”

Meral Güven, “Siz benimle dalga mı geçiyorsunuz? Ben üç yıldır hep doğru cevaplar verdim. Bir kez takdir görmedim. Ben salak mıyım? Küfür etmeden önce düşünecektiniz. Trabzonsporlular da heykelimi dikiyordu. Allah’ın dediği olur. Bunu da bir kenara yazın.” sözleriyle dikkat çekti.