Ana Sayfa Gündem Aksigorta müşterilerine Züber’den indirim fırsatı

Aksigorta müşterilerine Züber’den indirim fırsatı

0
Aksigorta müşterilerine Züber’den indirim fırsatı

Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Aksigorta, pazaryeri üzerinden müşterilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Sağlıklı atıştırmalık markası Züber ile yeni bir iş birliğine imza atan Aksigorta, müşterilerine yüzde 30 indirim imkanı sunuyor.

İş birliği kapsamında Aksigorta müşterileri, 1 Ekim tarihine kadar, Aksigorta mobil uygulaması üzerinden www.zuberlezzetler.com adresinden yapacakları alışverişlerde yüzde 30 indirim kazanacak.

Aksigorta’nın mobil uygulaması, müşteriler için diğer tüm kanallarla entegre olacak dijital bir hizmet noktası sunuyor. Bu sayede müşterilere çoklu kanal özgürlüğü sağlaması ve Aksigorta’nın farklı sektörlerdeki iş birlikleriyle müşterilerine daha fazla değer yaratabilmesinin yanı sıra acente ve müşteri arasında yeni bir ilişki kurma biçimi sağlayacak dijital bir platform olmasıyla öne çıkıyor. Sağlıklı atıştırmalık Züber’in yanı sıra DogGo, Kidolog, Petopy, Pronet, etaşın ve lastik.com.tr ile iş birliği gerçekleştiren Aksigorta, Aksigorta Mobil üzerinden müşterilerinin olası risklerine karşı önleyici destekler sunmayı amaçlıyor.