Ana Sayfa Gündem AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’dan Açıklamalar

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’dan Açıklamalar

0
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum’dan Açıklamalar

Murat Kurum: “İstanbul’un Yeniden Hizmetle, Eserle Kavuşmasını Sabırsızlıkla Bekliyoruz”

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, TGRT Haber’de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Sahada gördükleri heyecanın her geçen gün arttığını belirten Kurum, vatandaşların liyakatsiz yönetimin elinden bir an önce kurtulup İstanbul’un yeniden hizmetle, eserle kavuşmasını sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

Murat Kurum: “Anketlerde 8-10 Puan Önde Olduk”

Murat Kurum, her seçimde sahada olduklarını belirterek, “Anketlerde 8-10 puan önde olduklarını söylemişlerdi. Bu aralar algı oluşturmak amacıyla yine o tür anketleri piyasaya sürmeye çalışıyorlar. Şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, 31 Mart akşamı biz kazanacağız.” ifadelerini kullandı.

Murat Kurum: “İstanbullular Sorunları Çözme İradesini Bekliyor”

Kente olan ilgisizliğin İstanbulluları yıldırdığını belirten Kurum, İstanbulluların sorunları çözme iradesini ortaya koyacak bir yönetimi beklediğini kaydetti.

Murat Kurum: “İBB İştirakleri Zarar Ediyor, Belediye Parası Seçim Kampanyasında Kullanılıyor”

İBB iştirakleri İSPARK ve BELTUR’un zarar ettiğini belirten Kurum, “Vaatlerini gerçekleştirmeyi bırakın, nisandan sonra belediyeyi çevirecek kaynakları yok. İBB’nin parasını kullanarak seçim kampanyası yapıyorlar.” dedi.