Ana Sayfa Gündem Afro Dalgası Modelleri

Afro Dalgası Modelleri

0
Afro Dalgası Modelleri

Farklı görünmek herkesin hakkı! Afrika dalgası bünyesinde bulunan, çeşit çeşit modeller sayesinde, içerisinden sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu sayede, diğer insanlardan daha özgün bir imaja sahip olacaksınız.

Birbirinden farklı renk ve uzunlukta, saçınızı arzuladığınız gibi yaptırabilirsiniz. Ürün çeşitliliğine verdiğimiz önemle birlikte, saçınızda olmasını istediğiniz her ayrıntıyı ekleyebilirsiniz. Saçınızın ortalama örme süresi 4 ve 5 saat arasındadır.

Kendi saçlarınız ince örtü ince örtüleri, mısır köpüğü örgü tekniği ile ilgili adıyla balıksırtı gibi diyebiliriz komple saçınızın her tarafında ince ince örülmüş sonra da dalgalı hazır saçları küçük tutamlar kurutulur ve ekliyoruz, uygulama yapılırken hazırlamaıcı ve benzeri maddeler kullanılmıyor.

Afro Dalgası kendi saçlarınızı dalgalı ek saçlar eklenerek yapılır. Kullanım süresi saçın uzama hızına bağlı olarak ortalama 2 – 3 aydır. 8cm olması yeterlidir Uygulama yapılabilmesi için saçın olması. Haftada 2 veya 3 kez kremsiz şampuan ile yıkanmasını tavsiye ederiz. Dalgaların kabarıklığını, yoğunluğunu ve uzunluğunu olduğundan bunu tanımlayın. İşlem ortalama 4 – 5 saat zaman alır.

Afro Dalgası 50cm standart – 750 TL
Afro Su Dalgası 70cm standart – 900 TL

https://www.afrikaorgusu.com.tr

Randevu 0543 255 88 56