Ana Sayfa Gündem Abdurrahman Dursun ve Murat Kurum’un Sultangazi Mitingindeki Konuşmaları

Abdurrahman Dursun ve Murat Kurum’un Sultangazi Mitingindeki Konuşmaları

0
Abdurrahman Dursun ve Murat Kurum’un Sultangazi Mitingindeki Konuşmaları

Abdurrahman Dursun: “Değişim İradesiyle Karşılaşıyoruz”

AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı Abdurrahman Dursun, Sultangazi mitinginde yaptığı konuşmada, İstanbul’un dört bir yanında 54 gündür vatandaşlarla buluştuklarını ve gittikleri her yerde büyüyen bir değişim iradesiyle karşılaştıklarını belirtti.

Murat Kurum: “Eserden Yana Yoksun Bir İBB Yönetimi”

Sultangazi mitinginde konuşan Murat Kurum ise mevcut İBB yönetimine eleştirilerde bulunarak, “İstanbul’umuz artık eserden, hizmetten yana yoksun, üzgün, kırgın. İnşallah yine o eser siyasetini, hizmet siyasetini biz getireceğiz.” dedi. Kurum, mevcut İBB yönetiminin geriye dönüp bakıldığında tek bir projesi olmadığını vurgulayarak, “Sen olsan olsan CHP’yi bölen fatih olursun.” ifadelerini kullandı.

Murat Kurum: “Özgür Efendi Senin Çapın Yok”

Kurum, CHP’ye yönelik eleştirilerini sürdürerek, “Kahramanmaraş’taki depremlere kirli siyasetle yaklaşan sensin. Özgür Efendi senin çapın olmadığı gibi belli bir duruşun bile yok.” şeklinde konuştu. Ayrıca, gelecek dönemde yapılacak projeler hakkında da bilgi verdi.

Murat Kurum’un açıklamalarına göre, göreve gelmeleri durumunda Vezneciler-Sultangazi-Arnavutköy Raylı Sistem Hattı ile Alibeyköy-Gazi Mahallesi-Küçükköy Tramvay Hattı’nı Sultangazi ilçesine kazandıracaklarını, kentsel dönüşüm çalışmalarını başlatacaklarını ve birçok yeni tesis inşa edeceklerini ifade etti.